DARMOWA DOSTAWA
Darmowa dostawa (Kurier Inpost) już od 300,00 zł.

Miód wrzosowy, surowy nierozgrzewany miód, uważany za najszlachetniejszy produkt pszczeli naszej szerokości geograficznej. Jest efektem ponad miesięcznego pobytu pszczół na największym mazurskim wrzosowisku. Jest bardzo aromatyczny, w smaku prawie wytrawny. Po odwirowaniu przybiera konsystencję przypominającą kisiel (w końcu października krystalizuje). Według tradycji ludowej miód wrzosowy zalecany jest w większości schorzeń układu moczowego, a także w profilaktyce chorób prostaty. Działa moczopędnie i bakteriobójczo.  

Miód wrzosowy

Miód wrzosowy

Ten wyjątkowy miód jest efektem ponad miesięcznego pobytu pszczół na największym mazurskim wrzosowisku Niezwykle aromatyczny, w smaku prawie wytrawny, o gęstej konsystencji przypominającej kisiel (krystalizuje zazwyczaj w końcu października i wtedy jego konsystencja nie różni się od innych krupców). Nie bez przyczyny miód ten jest uważany za najszlachetniejszy produkt pszczeli naszej szerokości geograficznej.

Właściwości miodu wrzosowego

Według tradycji ludowej miód wrzosowy zalecany jest w większości schorzeń układu moczowego, a także w profilaktyce chorób prostaty. Działa moczopędnie i bakteriobójczo, jest również bogatym źródłem biopierwiastków.

Miód surowy, nierozgrzewany 

Naszych miodów nigdy nie poddajemy obróbce termicznej, nie trzymamy ich w stalowych beczkach, ale przelewamy do słoików zaraz po odwirowaniu z plastrów, dzięki czemu nie tracą swych właściwości i aromatów. Miód surowy należy przechowywać w chłodzie - najlepiej w temperaturze poniżej 18°C.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl